У Черкасах визначили кращих у кульовій стрільбі

З 25 по 28 червня в Черкасах відбувся відкритий чемпіонат міста та «Кубок  АMWAY» з кульової стрільби. Приймав змагання спортивний комплекс «Будівельник». На відкритті змагань учасників привітали директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Андрій Більда, заступник  начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Катерина Коваленко,. Учасникам змагань гості бажали  влучних пострілів та гарних результатів, а перемогу здобути найкращим.

За нагороди змагалися 62 стрілки, які представляли команди  з Києва, Черкас, Львова, Кропивницького, Дніпра, Горішніх Плавнів та селища міського типу Шишаки Полтавської області, та стрілки зі спортивного клубу «Kaliber» із Польщі.

Чоловіки та жінки змагалися за програмою ГП 6 (гвинтівка пневматична 60 пострілів на 10 метрів), ПП 3 (пневматичний пістолет, 60 пострілів на 10 метрів). В перший день чемпіонату спортсмени змагалися у стартах на призи срібного призера Олімпійських ігор Сергія Куліша, в яких  у стрільбі з пневматичного пістолету  перемогу здобула Юлія Коростильова, а у стрільбі з гвинтівки - Анна Буніна. Перемогу у комерційному старті на призи «АMWAY» здобув Олексій Хабаров.

«Вже вдруге в нашому місті відбуваються такі змагання, участь у яких беруть українські та польські  спортсмени,  зокрема і учасниця Олімпійських ігор Юлія Коростильова та срібний призер Олімпійських ігор Сергій Куліш.  Спортсмени змагаються на  спеціалізованих установках для кульової стрільби світового рівня, які надали партнери зі стрілецького UKS «Kaliber»  Польща. Також до суддівства змагань долучився суддя міжнародної категорії Георгій Коновалюк» , - зазначила заслужений тренер України, тренер-викладач КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради Наталія Чепурна.

Результати змагань:

Чоловіки

ПП-3 (сума 2-х стартів)

1 місце Шклярук Андрій – Донецька область

2 місце Демчук Єгор – Київ

3 місце Міклухо Данило – Дніпро

ГП-6 (сума 2-х стартів)

1 місце Куліш Сергій – Черкаси

2 місце Хабаров Олексій – Горішні Плвані

3 місце Галкін Олександр – Львів

Жінки

ПП-3 (сума 2-х стартів)

1 місце Користильова Юлія – Львів

2 місце Діденко Юлія – Дніпро

3 місце Єрмолаева Маряна – Київ

ГП-6 (сума 2-х стартів)

1 місце Буніна Анна – Кропивницький

2 місце Чорноморець Марина – Черкаси

3 місце Омеляненко Наталія - Київ