У Черкасах відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука

Днями в місті Черкаси відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука. З 13 до 18 червня лучники змагалися у стрільбі з олімпійського лука, а з 18 до 20 червня - з блочного лука. Відбувся чемпіонат на спортивній базі Черкаської дитячо-юнацької спортивної школи «Дніпро 80». За нагороди в особистій та командній першості змагалися кращі лучники зі всієї країни.

На змаганнях з олімпійського лукка спортсмени визначали кращих у вправах: раунд – 1440 - стрільба на дистанції 90 метрів, 70 метрів, 50 метрів та 30 метрів 144 постріли, раунд 70 метрів + 70 метрів 72 постріли та в командах і змішаних командах у стрільбі на 70 метрів. Під час змагань із блочного лука спортсмени боролися у вправі стрільба на 50 метрів + 50 метрів, як в командах та змішаних командах, так і в особистій першості.

Переможців та призерів чемпіонату нагороджували віце-президент Федерації стрільби з лука Валерій Булко, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста, начальник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.  Гості побажали спортсменам влучних пострілів та гарних результатів.

Результати змагань з олімпійського луку:

Особиста першість
Чоловіки Жінки
1 місце  Букатевич Борис 1 місце Павліченко Дар’я
2 місце Дікань Леонід 2 місце Гнип Софія
3 місце Мамонтов Валерій 3 місце Наумова Жанна
Командна першість
1. Харківська -1 (Кравчук Микита, Рубан Віктор, Мамонтов Валерій) 1 місце Сумська -1 (Радіонова Поліна, Чибісова Євгенія, Хочина Ірина)
2. Чернівецька - 1 (Кожокарь Іван, Черкез Владислав, Омельченко Ігор)

2 місце Харківська -1 (Павліченко Дар’я,

Дубровіна Катерина, Мазорчук

Катерина)

3.Сумська - 2 (Овчинніков Артем, Лесняк Владислав, Куций Валентин)

3 місце Чернівецька - 1 (Січеннікова Лідія,

Дорохова Тетяна, Сосуленська

Євгенія)

Змішані команди
1 місце  Чернівецька -1 (Січенікова Лідія, Кожокарь Іван)
2 місце   Сумська - 1 (Радіонова Поліна, Шишкін Микита)
3 місце  Львівська - 1 (Марченко Вероніка, Івашко Маркіян