У Черкасах відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби

Цими вихідними в місті Черкаси відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби. Традиційно чемпіонат проходив у спортивному  комплексі «Будівельник».

На відкритті змагань спортсменів привітали: заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту, майстер спорту України Катерина Коваленко, директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк,  голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській облаcті Андрій Більда,  віце-президент асоціації греко-римської боротьби України Олег Сазонов;директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

За нагороди чемпіонату змагалися 162 спортсмени,  які представляли 17 команд. Змагання такого рівня обслуговували 45 суддів, роботу яких контролював суддя Олімпійської категорії Роман Павлов.

Також слід відзначити, що 24 червня на змагання завітали і представники антидопінгової комісії, які перевірили всіх призерів на антидопінговий контроль.

«За результатами чемпіонату буде сформовано збірну команду  України, яка представлятиме нашу країну на чемпіонаті світу», - зазначив головний суддя змагань Анатолій Самоха.

Чемпіони України з греко-римської боротьби:

Стороженко Сергій     55 кг

Цимбалюк Дмитро      60 кг

Грушин Олександр     63 кг

Демяніков Денис   67 кг

Політаєв Артур 72 кг

Пишков Дмитро 77 кг

Антонюк Андрій          82 кг

Жан Беленюк      87 кг

Гладких Андрій 97 кг

Рернецький Олександр         130 кг