У Черкасах відбулися обласні змагання зі спортивної гімнастики

Із 21 по 23 вересня відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з гімнастики спортивної. Змагання приймав Палац спорту ФСТ «Україна».
Протягом трьох днів у Черкасах змагалися спортсмени з 5 міст України, а саме: Одеси, Мелітополя, Маріуполя, Сміли та Черкас. Місто Черкаси представляли дві спортивні школи: обласна ДЮСШ «Олімпія» та комплексна ДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради.
Загалом у гімнастичному багатоборстві взяли участь 165 спортсменів, в тому числі 76 дівчат та 89 юнаків.
Відвідав змагання і голова відділення НОК України у Черкаській області Андрій Більда, який побажав спортсменам гарних результатів та перемог, а також вручив відзнаки кращому спортсмену серпня Іллі Ковтуну та його тренеру Ірина Надюк.
В особистому заліку серед дівчат чемпіонками стали:
МСУ - Ганноцька Анна – тренери: Бордовська Т.,Літовкін О.;
КМС серед 2005. – Харчнко Анна - тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
І р.(об. пр.) серед 2007-2006 р.н - Стадник Діана- тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
І р.(дов. пр.) серед 2005р.н. –Зволяк Катерина - тренери: Бордовська Т.,Літовкін О.;
І р.(дов. пр.) серед 2006-2007р.н. – Подлесна Софія - тренери:Кравченко О., Кучеренко С.;
І р.(дов. пр.) серед 2008 р.н. – Александрова Анастасія-тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
ІІ р.(об. пр.) серед 2008-2009р.н. – Кравчук Марія тренери:Кравченко О., Кучеренко С.;
ІІ р.(дов. пр.) серед 2008р.н. –Голега Поліна - тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
ІІІ р.(дов. пр.) серед 2008р.н. –Монке Олександра– тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
ІІІ р.(дов. пр.) серед 2009р.н. – Коломієць Віра– тренери: Блищик В., Калініченко К.,
ІІІ р. серед 2010р.н. – Проценко Діана– тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
ІІІ р. серед 2011р.н. –Чичужко Софія - тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
І юн. р. серед 2009р.н. – Дерев’янко Поліна- тренери: Кравченко О., Кучеренко С.;
І юн. р. серед 2010 р.н. – Ніколенко Рада - тренери: Красовська А., Сидоренко Д.;
І юн. р. серед 2011-2012р.н.- Волинець Альона- тренери: Красовська А., Сидоренко Д..
В особистому заліку серед юнаків чемпіонами стали:
МСУ – Савченко Зазпр- тренер: Кисельов В.;
КМСУ – Шишко Дмитро- тренери: Надюк І.,Моргунов М.;
І р.серед 2004-2005 р.н – Коваленко Олександр - тренери:Надюк І.,Моргунов М.;
ІІ р. серед 2005-2006 р.н. –Беседа Влад – тренер: Кисельов В.;
ІІ р. серед 2007 р.н. – Рожков Владислав - тренери: Надюк І.,Моргунов М.;
ІІ р. серед 2008-2010р.н. –Головін Володимир– тренер: Головін В.,
ІІІ р. серед 2007 р.н. – Хижняк Дмитро - тренери: Гладкий С., Крижня В.;
ІІІ р. серед 2008 р.н. – Головченко Тарас– тренер: Рожицин Г.Е.,
ІІІ р. серед 2009 р.н. –Главєнко Ілля– тренер:Тимонов С.;
ІІІ р. серед 2010 р.н. –Мельников Олексій - тренери: Гладкий С., Крижня В.;
І юн. р. серед 2008 р.н. –Агарков Євгеній– тренер: Тимонов С.;
І юн. р. серед 2009 р.н. –Антипюк Семен– тренер:Абрамова О.;
І юн. р. серед 2010 р.н. – Калінін Валерія- тренер: Крижня В.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Кравченко Олена.

Федерація гімнастики спортивної Черкаської області висловлює вдячність за підтримку та розвиток спортивної гімнастики в області управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та відділенню НОК в Черкаській області.