Призер Олімпійських ігор Жан Беленюк вручив відзнаки кращим спортсменам та тренерам Черкас

У Черкасах відбувся щорічний міський спортивний захід «Лауреати спортивного року – 2017». Кращих спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури та спорту визначили у 16 номінаціях. Особливим гостем заходу став призер Олімпійських ігор в Ріо Жан Беленюк. Він мав честь вручити відзнаки лауреатам та переможцям в «олімпійських» номінаціях. Тож кращим спортсменом року з олімпійських видів року став срібний призер Олімпійських ігор з кульової стрільби Сергій Куліш. Кращою спортсменкою з олімпійських видів спорту визначили також представницю «стрілків» - Дар’ю Шаріпову. Кращим тренером визнано Віктора Нагнія – Заслуженого тренера України, тренера-викладача з кульової стрільби ДЮСШ № 2.

Голова відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області Андрій Більда став лауреатом номінації «За відданість справі», а захід відділення «Олімпійський день» представлений в номінації «Спортивна подія року».

Також кращих за підсумками минулого року визначили в таких номінаціях: кращий спортсмен, краща спортсменка і кращий тренер з неолімпійських видів спорту, краща команда року, кращий спортивний організатор, кращий спортсмен-ветеран року, сильні духом, спортивна гордість міста, кращий ЗМІ, кращі спортивні підприємства міста, меценат спортивного року.

Відділення НОК України в Черкаській області передав лауреатам та переможцям номінацій олімпійські подарунки.

Під час церемонії також вручили стипендії міської ради та міського голови найкращим спортсменам міста.