Олімпійський урок для учнів Хутірської школи провели в обласному музеї

Учні Хутірської загальноосвітньої школи Черкаського району долучилися до олімпійського уроку, що відбувся в залі експозиції «Олімпійське сузір’я»  обласного краєзнавчого музею. Організували таке олімпійське навчання відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області спільно з адміністрацією Черкаського обласного краєзнавчого музею. Проводив урок для школярів заступник голови відділення НОК, доворазовий паралімпійський чемпіон з легкої атлетики Антон Скачков.

Він ознайомив учнів з  виставкою «Олімпійське сузір’я», в експозиції якої представлений олімпійський рух від давніх часів до сьогодні. Велику увагу під час уроку звернув на олімпійські досягнення саме олімпійців Черкащини.

Учні мали можливість на власні очі побачити виставкові експонати олімпійців, серед яких: медалі, дипломи, нагороди, фотографії та спортивний інвертар, який використовувався під час участі в Олімпійських іграх. Школярі ставили Антону Скачкову безліч запитань,на які він із задоволенням відповідав та пояснював усе дуже детально.

По завершенню олімпійського уроку всіх учасників відзначили подарунками відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.