На Черкащині замайоріли прапори на честь відкриття Олімпіади

Сьогодні у південнокорейському Пхьончхані – відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор. На Черкащині також демонструють свою підтримку українській збірній. На честь такої події на центральній площі Черкас та 20 районних центрів області урочисто підняли державні прапори та прапори Національного олімпійського комітету України. У Черкасах також прапори замайоріли біля спортивних споруд: Центрального стадіону та спорткомплексу обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву.
На площі перед Черкаською міською радою відбулася урочиста церемонія, участь у ній взяли представники спортивних організацій міста, громадськість. Привітали присутніх із урочистою миттю міський голова Анатолій Бондаренко та голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда. Він також вручив міському голові подяку за розвиток спорту в місті Черкаси від Національного олімпійського комітету за підписом Сергія Бубки.
Честь підняти прапор надали Антону Скачкову - дворазовому чемпіону Паралімпійських ігор, почесному громадянину міста Черкаси та Олександру Феденку - Срібному призеру Олімпійських ігор, дворазовому чемпіону світу.
Нагадаємо, на XXIII зимових Олімпійських іграх, що триватимуть з 9 по 25 лютого, Україну представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках 4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).