На Черкащині продовжують змагатися в Олімпійському лелечені

25 квітня у місті Ватутіне Черкаської області в дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися міські змагання спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Цього року до спортивно-масового заходу долучилися  команди загальноосвітніх навчальних закладів: «Оліміпійці» (спеціалізована школа №1), «Позитив» (загальноосвітня школа №2), «Вікторія» (загальноосвітня школа №5), «Соколята» (загальноосвітня школа №6).

Розпочалась урочиста частина з виконання Державного Гімну. З привітальним словом до учасників дійства звернулася завідувач сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту Валентина Дроздова, яка зазначила, що цей захід уже став традиційним, поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію, та побажала  командам спортивного ентузіазму, проявити себе справжніми спортсменами, активно поборотися за звання кращих олімпійських лелеченят.

Команди змагалися у трьох конкурсних етапах. На першому етапі діти порадували глядачів яскравими та оригінальними презентаціями. Прозвучали вірші про спорт, глядачі отримали задоволення від запальних танців та акробатичних композицій.

На другому етапі учасники продемонстрували свої знання з історії олімпійського спорту та сучасного олімпійського руху.

На третьому етапі учні змагались у різноманітних естафетах.

За результатами змагань І місце здобула команда «Соколята» загальноосвітньої школи №6, ІІ місце посіла команда «Позитив» загальноосвітньої школи № 2, ІІІ місце – команда «Олімпійці» спеціалізованої школи №1, ІV місце – команда «Вікторія» загальноосвітньої школи № 5.

Усі учасники змагань отримали заряд енергії, гарний настрій, позитивні емоції, а також були нагороджені грамотами та призами від виконавчого комітету Ватутінської міської ради.