Масштабні забіги з перешкодами об’єднали черкащан на «Summer Challenge-2018»

У Черкасах відбувся фестиваль тімбілдінгу «Summer Challenge». Організатори підготували безліч розважальних і спортивних локацій. Гості дізнавалися, як розвивати бізнес на марафоні для майбутніх підприємців OPEN Biz.start, ставали учасниками економічного форуму без краваток OPEN BIZ. Masters, брали участь у змаганнях на міському Тімбілдінгу «Шалена Трійка», у яскравій битві фарбами Holi War та відпочивали на вечірньому Open Air концерт.
Одним із найбільш масових та масштабних напрямків фестивалю став екстремальний забіг X-Challenge. Забіги відбулися для різних категорій. Учасники мали не лише пробігти 5-кілометрову дистанцію, але й здолати різноманітні перешкоди на шляху. Співорганізатором забігів виступило відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області. Саме так на Черкащині стартувало відзначення низки заходів з нагоди Олімпійського дня.
Діти, команди бізнесу, воїни АТО і всі охочі черкащани виконали завдання екстремального забігу X-Challenge. Учасники та організатори фестивалю ставили за мету не лише пробігти, долучившись до здорового способу життя, але й зібрати кошти на обладнання для маленьких пацієнтів неонатального центру Черкаської обласної лікарні. Таку ціль вони також досягнули.