Олімпійський урок в Черкаській школі № 6

в Черкаській школі № 6 відбувся олімпійський урок. Організували захід для дітей відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та адміністрація навчального закладу.

З олімпійським уроком  до учнів 4-го та 5-го класів завітав випускник школи, майстер спорту України зі стрільби з лука, спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Олександр Гнатенко.

Під час олімпійського уроку учням демонстрували відеоролики, презентації  олімпійської тематики, за допомогою яких ознайомлювали учнів з історією олімпійського руху. Значну увагу приділили презентації олімпійців Черкащини, адже черкащани також здобували олімпійські нагороди, чим здійснили свій внесок в історію олімпійського руху.

З великою зацікавленістю учні долучалися до діалогу та ділилися своїми знаннями у спорті.

Представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області передали навчальному закладу поліграфічну продукцією олімпійської тематики для відзначення преможців та призерів шкільних заходів, що тривали в рамках олімпійського уроку та олімпійського тижня.