Олімпійський урок- 2018 в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького

В Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відбувся олімпійський урок. Такий захід вже в чотирнадцяте збирає університетську родину на масштабне свято спорту. Олімпійський урок відбувся на площі біля головного корпусу університету.

Розпочався олімпійський урок з руханки Do like Olympians, до якої долучилися студенти перших курсів університету. Таке активне тренування провів для студентів магістр фізичної культури та спорту, провідний тренер фітнес-клубу «5 елемент» з міста Києва, презентер міжнародних фітнес-конвенцій, випускник Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Максим Довбуш.

Після цього кожен охочий мав змогу взяти участь у спортивних майстер-класах, які проводили на Зеленій галявині університету відомі студенти-спортсмени. До уваги студентів презентували види спорту: стрільбу з лука, бокс, веслування, велоспорт, гімнастику, акробатику, футбол, волейбол, фехтування, армреслінг, пауерліфтинг, гирьовий спорт та інші види, що культивуються в університеті. Студенти активно випробовували свої сили та знайомилися зі спортивною діяльністю університету.