Олімпійський урок – 2018 в Черкаській спеціалізованій школі № 3

Зустріч із видатним спортсменом відбулася в Черкаській спеціалізованій школі № 3. Учні навчального закладу мали можливість поспілкуватися з чемпіоном, поставити йому запитання.

Таку зустріч для школярів організували представники відділення НОК України в Черкаській області, аби познайомити юних черкащан із видатним спортсменом. Адже Андрій Хіміч – перший і досі єдиний Олімпійський чемпіон на Черкащині, він здобув золото на Олімпійських іграх у Токіо в 1964 році.

Чемпіон розповів школярам про своє життя, про навчання в школі за 6 кілометрів від домівки, про вступ до Черкаського педагогічного інституту, заняття лижним спортом та перше знайомство із каное і байдаркою. Андрій Хіміч брав участь у різноманітних спартакіадах та змаганнях, де здобував призові місця. Найголовнішою ж перемогою в спорті для нього стала «золото» Олімпійських ігор.

Андрій Хіміч та представники відділення НОК України в Черкаській області вручили школі подарунки: набір м’ячів, комплект олімпійської літератури, плакати про олімпійців та сувеніри.